Od września 2017 r. do czerwca 2018 r. uczniowie ZS nr 31 w Opolu (Czarnowąsy) z klasy II i IIIb z p. Iwoną Gasztych i p. Anitą Stiller uczestniczą w programie Orange – „MEGA MISJA”.

„Mega Misja” to program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. Wszystko przebiega w formie przyjaznej zabawy w cyfrowym laboratorium. Dzieci pomagają animowanym bohaterom, Julce i Kubie, złapać niesfornego Psotnika. Uczą się przy tym ważnych zasad młodego internauty. Co tydzień zaliczamy kolejne zadania, zdobywamy punkty i nagrody – udało nam się wygrać tablet, gry planszowe, książki i przybory plastyczne – farby, kleje, bloki. Na zajęciach nagrywamy dźwięki, robimy zdjęcia, korzystamy z Internetu.

Relacje można śledzić na stronie: www.megamisja.pl
Profil: https://platforma.megamisja.pl/swietlica/profil/436

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.