W galerii „Studnia” w Krapkowicach już w najbliższy czwartek 27 czerwca odbędą się obchody 10-lecia istnienia tego miejsca. Na odwiedzających galerię czeka wiele atrakcji, m.in. wystawy, prezentacje i oprawy artystyczne.

10-lecie obchodów galerii „Studnia” w Krapkowicach (ul. Młyńska 3) odbędzie się w czwartek 27 czerwca o godz. 18:00. Wydarzenie rozpocznie się otwarciem wystawy szkła artystycznego prof. Andrzeja Kałuckiego.

Pół godziny później czeka prezentacja obrazu haftowanego „Kasztelanka” Jana Matejki – to kolejne haftowane haftem krzyżowym dzieło według obrazu Jana Matejki należące do Fundacji p. Janiny i Adama Panek. O oprawę artystyczną zadbają zaś: Marek Sołtysiak, Krystyna Szwed oraz Jola&Asia.

Na miejscu będzie czekał także poczęstunek dla gości.

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta Krapkowice – Andrzej Kasiura. Z kolei patronat nad wystawą szkła artystycznego prof. Andrzeja Kałuckiego sprawuje portal informacyjny i miesięcznik Opowiecie.info. 

Obchody 10-lecia galerii „Studnia” w Krapkowicach już w najbliższy czwartek

Obchody 10-lecia galerii „Studnia” w Krapkowicach już w najbliższy czwartek

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.