Święta tuż tuż, czas więc na oficjalne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Opolu, które odbędzie się już jutro (25 listopada) o godz. 17:00. Czekają świąteczne atrakcje, dekoracje, pyszności i wiele więcej. Poczujemy prawdziwą „Krainę Ciepła” w samym sercu Opola. 

W trakcie wydarzenia prezydent Opola – Arkadiusz Wiśniewski – rozświetli 12-metrową choinkę, a towarzyszyć mu będzie świąteczna ekipa: anioły, szczudlarze i Grinch. Cały rynek wypełni się zaś różnorodnymi produktami i dekoracjami bożonarodzeniowymi.

Czekają m.in.: dekoracje choinkowe; bombki, girlandy, łańcuchy; sery, sękacze, oscypki;  świąteczne kubeczki słodkości; manufaktury czekolady; piwa rzemieślnicze; produkty regionalne; ręcznie wykonywane prezenty i rękodzieło; świeczki naturalne kosmetyki i produkty do kąpieli.

O godz. 16:45 odbędzie się świąteczny pokaz ogniowo-świetlny „Mantikora ”. Kwadrans później nastąpi oficjalne otwarcie jarmarku, które ubogaci koncert góralskiej kapeli „Ciupaga”. Oprócz tego nie zabraknie bogatej strefy rozrywkowej, m.in. koła młyńskiego, karuzeli i „bajkowego lasku”. Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 31. grudnia.

Dajcie się porwać świątecznej atmosferze, zapachowi choinki, pieczonych ciastek i niezapomianych wspomień!

Oficjalne rozpoczęcie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Opolu. Już jutro rynek zamieni się w „Krainę Ciepła”

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.