W ostatni weekend niestety nie obyło się bez wypadków w naszym regionie, w tym zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierowców. Od piątku do niedzieli (5-7 maja), do zdarzeń doszło m.in. w Murowie, Biestrzynniku i Opolu. 

W piątek (5 maja) około godz. 20.00, kierujący osobowym volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery mostu. Okazało się, że 20-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, dodatkowo mężczyzna był pijany, badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu we krwi. Kierowcy grozi kara do 2 lat więzienia.

Murów, mężczyzna wjechał w barierki – nie posiadał uprawnień i był pod wpływem alkoholu

W niedzielę (7 maja) przed godz. 13.00 w Biestrzynniku doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Kierujący oplem 78-latek, na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem i uderzył w drzewo, które spadło na samochód. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest po wpływam alkoholu. Mężczyzna podróżował sam, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Biestrzynnik, mężczyzna pod wpływem alkoholu wjechał w drzewo

W niedzielę (7 maja) doszło również do zdarzenia drogowego na ulicy Popiełuszki w Opolu. Kierująca porsche straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w słup. Kierująca podróżowała sama, była trzeźwa, po wstępnym udzieleniu pomocy ratownicy medyczni zabrali ją do szpitala. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Opole, kierowca porsche wjechał w słup na ul. Popiełuszki

Zdjęcia: Mario

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie