Pokoje rodzinne utworzono w dwóch salach opolskiej porodówki. Świeżo upieczeni rodzice mogą je wynająć za dodatkową opłatą i razem opiekować się pociechą na czas pobytu w szpitalu. 

Pokoje rodzinne w opolskiej porodówce, można je wynająć za dodatkową opłatą

Drodzy Rodzice,
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentek oraz realizując naszą misję – utworzyliśmy w dwóch salach – Pokoje Rodzinne, abyście wspólnie mogli cieszyć się swoją pociechą od urodzenia aż po wyjście ze szpitala. Pierwsze godziny po porodzie to ważny moment dla rozwoju relacji między rodzicami, a ich noworodkiem – czytamy na profilu Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu.

Pokoje rodzinne powstały, aby stworzyć intymną przestrzeń dla świeżo upieczonych rodziców, obecność osoby bliskiej to duże wsparcie. Para, spędzając wspólnie czas w takim pokoju, może nie tylko opiekować się nowo narodzonym dzieckiem, ale także cieszyć się swoją obecnością.

Możliwość skorzystania z takiej oferty uwarunkowana jest dostępnością wolnych Pokoi Rodzinnych. Meble do pokoi rodzinnych ufundował Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.

Pobyt w Pokoju Rodzinnym jest usługą odrębnie płatną, koszt pobytu wynosi 200 złotych brutto za dobę. Więcej informacji pod linkiem: https://ginekologia.opole.pl/pac…/informacje-dla-pacjenta/ w zakładce: usługi odpłatne.

Fot. inf. Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie