Znasz się na prowadzeniu social media, reklamie i kampaniach Google Ads? Lubisz tworzyć posty, relacje, galerie zdjęć i filmiki? Chcesz na tym zarabiać? Świetnie, nasza oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy Specjalisty ds. Social-Media i reklamy

(oferta skierowana również do studentów kierunków związanych z reklamą, PR, marketingiem itp)

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i prowadzenie profili w social media (Facebook. Instagram, TikTok. YouTube),
  • tworzenie, planowanie i wdrażanie kampanii Google Ads, Facebook Ads,
  • tworzenie i publikowanie ciekawych postów, relacji, filmów,
  • wykonywanie zdjęć, relacji, rolek, tworzenie i montaż filmów dla social media,
  • optymalizacja treści pod kątem SEO,
  • tworzenie konkursów, rankingów oraz innych wzbudzających interakcję kampanii.

Ważne! Jedną z obsługiwanych firm będzie lokal gastronomiczny, w zakresie obowiązków znajdzie się również systematyczna publikacja i aktualizacja menu oraz oferty tygodnia na stronie www i profilach SoMe.

Wymagania:

  • kreatywność, łatwość w tworzeniu treści reklamowych tzw. lekkie pióro,
  • doświadczenia / umiejętność przygotowywania i prowadzenia kampanii reklamowych (Google Ads, Facebook Ads),
  • umiejętność prowadzenia profili w social media,
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego i zagadnień związanych z social media
  • obowiązkowość, terminowość, umiejętność pracy w zespole,
  • zmysł estetyczny.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat lub dodatkową (elastyczny grafik),
  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnie, na miejscu wyłącznie w dni kiedy zbierany będzie materiał / wykonywane zdjęcia do promocji),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (dodatkowe premie w zależności od wyników),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • duże pole do rozwijania kompetencji, wdrażania własnych pomysłów, rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: wydawca@opowiecie.info
Szczegóły dotyczące ofert pracy pod nr tel.: 77 400 79 32.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, które nie są wymagane przez Kodeks Pracy w celach niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez HIT MEDIA Sp. z o.o. Mam świadomość, że mogę wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, kontaktując się ze HIT MEDIA Sp. z o.o., wysyłając wiadomość e-mail na adres wydawca@opowiecie.info”

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu, w jaki HIT MEDIA Sp. z o.o. przetwarza Twoje dane osobowe oraz innych praw, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności: https://opowiecie.info/polityka-prywatnosci/

Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie