Już od poniedziałku (3 kwietnia) przychodnia Rodzinna ,,Dom Zdrowia” w Popielowie będzie mieściła się przy ulicy Klasztornej 17 w tej samej miejscowości. Nowo wyremontowany budynek cieszy pacjentów.

Przychodnia Rodzinna ,,Dom Zdrowia” w Popielowie zyskała nową lokalizację

Przez wiele lat ,,Dom Zdrowia” w Popielowie znajdował się przy ulicy Dworcowej. Teraz, po kilku latach remontu, zyskał nowy budynek i świeży wygląd. Przychodnia rodzinna będzie odtąd działać przy ulicy Klasztornej 17. W przyszłości planowane jest także poszerzenie możliwości leczenia, m.in. poprzez dostęp do gabinetów lekarskich różnych specjalizacji.

Przychodnia Rodzinna ,,Dom Zdrowia” w Popielowie zyskała nową lokalizację

– Przychodnia przy ulicy Dworcowej działała bardzo długo, w zasadzie odkąd pamiętam. Jednak remont naszego ośrodka był bardzo potrzebny – zaznaczała Kornelia Sluga, sołtyska miejscowości Popielów. – Budynek w centrum wioski stał nieużyteczny, a teraz będzie służył pacjentom. Jestem pod wrażeniem tego, jak wygląda  przychodnia. Mieszkańcy również się cieszą, a także osoby, które należą do popielowskiej przychodni. Czekamy jednak nie tylko na nowy budynek, ale przede wszystkim na lekarzy.

Pomimo zmiany lokalizacji budynku przychodni, numer telefonu pozostaje bez zmian.

fot. Milena Skóra

 

 

 

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.