Zwiedzanie zamku w upiornym klimacie. Po zamku, zmienionym w tym okresie w rezydencję rodziny Adamsów, będą oprowadzać zwiedzających sami gospodarze i ich upiorni przyjaciele.

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w Mosznej

Gospodarze pokażą gościom zamkowe korytarze, pokoje, strychy i piwnice. Opowiedzą również wiele ciekawych historii o rezydencji i jej niesamowitych lokatorach, nie tylko tych ludzkich, ale również tych upiornych i potwornych.

  • Wydarzenie odbywa się w dwóch wariantach.
  • W obu wariantach wejścia grup odbywają się co 15 minut.
  • Wejściówki można zakupić na 27, 28 lub 29 października 2023 r.

Opcja 1 – dla młodszych

Cena biletu – 55 złotych / osoba

Pierwszy dedykowany dla młodszych oraz ich rodziców w godzinach 17:00 – 18:30. Wycieczka, utrzymana w klimacie horroru i (przede wszystkim) humoru, potrwa około 60 minut. Maksimum 25 osób w grupie.

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w Mosznej

Opcja 2 – dla starszych oraz powyżej 12 lat

Cena biletu  – 65 złotych / osoba

Drugi dedykowany dla osób starszych. Wejście w godzinach 19:00 – 21:00. Wycieczka wzbogacona będzie o dodatkowe straszne elementy w tym przede wszystkim przejście przez zamkową piwnicę a całość potrwa około 75 minut. Maksimum 15 osób w grupie.

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w Mosznej

 

Wydarzenie to jest reedycją poprzednich wydarzeń, dlatego jeżeli chcielibyście w przyszłości wziąć udział w nowym scenariuszu bądź nie odpowiada Wam ten termin to prosimy się dopisać do Księgi Śmiałków

Uwaga! Nasza fascynująca wędrówka rozpoczyna się od przejścia przez zamkowe piwnice, która może być nieco przerażająca dla niektórych dlatego dla drugiego wariantu rekomendujemy minimalny wiek 12 lat, jednakże jest to jedynie ogólna sugestia. Każde dziecko jest wyjątkowe i posiada odrębną wrażliwość, a rodzice sami najlepiej znają swoje pociechy.

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w MosznejIlość miejsc jest ograniczona.

  • Wymagana jest rezerwacja i wpłata 100% całkowitej wartości rezerwacji w ciągu 60 minut od momentu dokonania rezerwacji on-line.
  • W przypadku rezerwacji za pośrednictwem recepcji Moszna Zamek wymagana jest wpłata 100% całkowitej wartości rezerwacji w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji na poniższe konto bankowe:

Moszna  Zamek Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Białej
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Nie ma możliwości zwrotu wpłaty za opłacone bilety.

regulamin

 

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w Mosznej  Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna:

tel.: +48 77 552 07 77

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w Mosznej  Zapraszamy również do kontaktu mailowego:

recepcja@mosznazamek.pl 

Rezydencja rodziny Adamsów: strasznie zapraszamy! Zwiedzanie zamku w Mosznej

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie