Dużo ruchu, zabawy i smacznego jedzenia – tak zapowiadają organizatorzy festyn rodzinny w Dobrzeniu Wielkim.

Do wspólnej zabawy z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego 2023/2024 zapraszają TOR Dobrzeń Wielki, Akademia TOR-Polonia Karłowice i Akademia TOR Dobrzeń Wielki. Wydarzenie będzie miało miejsce w najbliższy piątek, 21 czerwca na stadionie przy ul. Sportowej 1.

Początek zaplanowany jest na godzinę 15.00. W programie przewidziane są gry i zabawy dla dzieci, rozgrywki piłkarskie oraz skakanie na dmuchańcach. Od 18.00 otwarta zostanie strefa kibica Euro 2024 – mecz Polska-Austria. O 20.30 rozpocznie się zabawa taneczna w rytmie lat 80. i 90. Poprowadzi ją DJ Dawid Tieleczek.

Nie zabraknie wspomnień i podsumowań mijającego sezonu piłkarskiego. Nie obejdzie się bez nagród i wyróżnień. Będą zdjęcia, piłkarskie grillowanie oraz dobrze zaopatrzona strefa gastronomiczna.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich miłośników sportu, w szczególności dla najmłodszych. Wstęp na festyn jest bezpłatny.

Dodajmy, że tradycyjny Dobrzeński Festyn Pokoleniowy planowany jest na sierpień.

Festyn rodzinny w Dobrzeniu Wielkim

Fot. Materiały organizatora

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Reporterka. Pisze o tym, czym żyje powiat opolski. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Opolskim. Miłośniczka podróży małych i dużych. Ponad wszystko uwielbia góry. Na górskich szlakach spędza większość wolnego czasu. Zdarza jej się śpiewać, głównie w chórze. Uwielbia czytać książki, a przy dobrej pogodzie - jeździć na rowerze.