Podopieczni Stowarzyszenia Tenisa Stołowego z Brynicy, w ostatnim czasie sięgnęli po kolejne zwycięstwa, co dało awans do kolejnych rozgrywek na mistrzowskim szczeblu.

Tomasz Owsiak podczas kwietniowych  Mistrzostw Województwa  w kategorii Żaków rocznik 2012 i młodsi zajął I miejsce uzyskując tym samym awans na Mistrzostwa Polski w Gliwicach, które odbędą się podczas pierwszego czerwcowego weekendu.

Kolejnym tenisowy sukcesem jest awans Michała Czecha również na Mistrzostwa Polski  w Brzegu Dolnym, które zaplanowano w dniach od 16  do 18 czerwca.

Okazuje się, że tenisowa pasja udzieliła się również najmłodszym wychowankom STS Brynica, Hanna Owsiak, Alicja Kowalska i Nikodem Długosz, którzy zajęli wysokie lokaty podczas Mistrzostw Województwa Skrzatów       w Kędzierzynie-Koźlu  20 maja. Tenisiści na co dzień trenują pod okiem wykwalifikowanych trenerów Wojciecha Tobiasza i Marcina Kondzieli, którzy nie kryją radości i dumy  z sukcesów swoich zawodników.

Jak podkreśla Marcin Kondziela-tenis stołowy jest doskonałą formą spędzania czasu wolnego, dlatego zapraszam dzieci i młodzież na treningi do sali OSP w Brynicy w poniedziałki, środy i piątki od 16.30.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Redaktor w Opowiecie.info. Niepoprawna optymistka podzielająca słowa Stanisława Lema "Bądź dobrej myśli, bo po co być złej".