Sukces młodych fotografów z Zespołu Szkół w OzimkuTrzecie miejsce i dwa wyróżnienia wywalczył zespół z ozimskiego gimnazjum, w zorganizowanym po raz dziesiąty przez opolski Sanepid Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym.

Ekipa w składzie: Jasmin Koc, Maja Stonoga, Laura Wieszołek, Michela Wochlik, Zuzanna Jendrzej, Wanessa Klimek i Zuzanna Plewa wywalczyła trzecie miejsce (Zuzanna Jendrzej) i dwa wyróżnienia (Wanessa Klimek, Zuzanna Plewa). Na sześć przyznanych nagród połowa należała do ozimskich gimnazjalistek.

W konkursie wystartowało ponad pięćdziesiąt szkół, z których nadesłano sto sześć prac w kategoriach: zdjęcie artystyczne i fotoreportaż. Tematem tegorocznego konkursu było promujące zdrowy styl życia hasło „Sam nie palę i innym odradzam” .

Więcej zdjęć: https://photos.app.goo.gl/qwa0tzAmgq6ePFYH2

Fot. Tomasz Ciekalski

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.