Dwa dni potrwa tegoroczne Święto Parku Dworskiego w Chróścinie. W ramach imprezy zaplanowano zawody wędkarskie, występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 lipca.

Świętowanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 20.00 zabawą taneczną z duetem Pyjter i Werka. W niedzielę rozegrane zostaną zawody wędkarskie o puchar marszałka województwa opolskiego oraz wójt gminy Dąbrowa. Zapisy na tę konkurencję potrwają od 13.00. Wędkowanie zaplanowano w godzinach 14.00-17.00. Zwycięzców poznamy o 18.00. O 16.00 wystąpią sygnaliści z koła łowieckiego. Gwiazdą wieczoru będzie Andrea Rischka.

W trakcie imprezy będzie można skorzystać z bogato zaopatrzonej strefy gastronomicznej oraz dmuchańców. Przewidziano malowanie twarzy oraz „piana party”. Swoją obecność zapowiedzieli również przedstawiciele polskiego wojska, którzy czekać będą na zainteresowanych na stoisku informacyjno-promocyjnym.

Na wydarzenie zaprasza Rada Sołecka Chróściny wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Chróściny.

Święto parku dworskiego w Chróścinie

Fot. Materiały organizatora

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Reporterka. Pisze o tym, czym żyje powiat opolski. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Opolskim. Miłośniczka podróży małych i dużych. Ponad wszystko uwielbia góry. Na górskich szlakach spędza większość wolnego czasu. Zdarza jej się śpiewać, głównie w chórze. Uwielbia czytać książki, a przy dobrej pogodzie - jeździć na rowerze.