Już w środę (29 marca) wszyscy studenci i absolwenci Politechniki Opolskiej będą mieli szansę spotkać rzetelnych pracodawców. W „Łączniku” Politechniki Opolskiej pojawi się  73 wystawców z całej Polski.

Przyjadą do Opola, by przedstawić swoje oferty praktyk, staży oraz pracy. Zachęcą do dołączenia do swoich zespołów w Polsce i na świecie.

Zaproszone firmy reprezentują wyłącznie te branże, które najbardziej interesują Politechnikę Opolską: m.in. motoryzację, produkcję, przemysł spożywczy, IT, turystykę, fizjoterapię, budownictwo, administrację, finanse, itp.

Na Targi zapraszamy także studentów pozostałych uczelni oraz mieszkańców regionu zainteresowanych znalezieniem nowej pracy. Tego największe tego typu wydarzenie w regionie! – informują Organizatorzy.

Co jeszcze czeka na uczestników Targów?

Popcorn od firmy Górażdże, strefa relaksu od BA Glass, darmowa kawa od Hard Beans oraz darmowe pączki od OptiBuy. Wizażystka, fotograf do zdjęć biznesowych, CV point i spotkania z Mentorem Kariery, Koło Fortuny z nagrodami oraz fotobudka przygotowana przez firmę Polaris.

Portal Opowiecie.info objął wydarzenie patronatem medialnym.

Tegoroczne Akademickie Targi Pracy to ponad 500 ofert dla studentów

Fot. mat. PO

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie