„Transformacja” – to tytuł wystawy rysunków Adriana Czeladzińskiego, jaką od soboty będzie można oglądać w kawiarni Cellarium Doxa w Opolu, przy ul. Koraszewskiego 7.

Grafika i rysunek to pasja Adriana Czeladzińskiego. – Z rysunków pełnych geometrycznych i barwnych elementów, po wpatrzeniu się w nie, wyłaniają się twarze, przedmioty, postaci. Niektóre grafiki żyją, zmieniają się, w zależności od tego z jakiej perspektywy na nie patrzeć. Jedną z takich prac, która ulega transformacji, pokażę też na wystawie w kawiarni Cellarium. – mówi artysta.

Czeladziński należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Na co dzień pracuje w firmie budowlanej. Plastyka to jego miłość. Nie stroni też od graffiti, jego malunki przedstawiające zwierzęta można na przykład zobaczyć na murze opolskiego zoo.

Wystawa będzie dostępna dla gości Cellarium od soboty, od 10:00 do 21:00.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.