W ostatnią sobotę października na dobrzeńskiej scenie wystąpi kabaretowy kwartet. Trwa sprzedaż biletów.

Kabaret Trzecia Strona Medalu czyli powiew świeżości na polskiej scenie kabaretowej. Połączenie młodości i świeżości z muzyką na żywo. „Prześmiewczość zorganizowana” – czyli trzecia strona medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz utożsamia się aż do bólu… brzucha ze śmiechu! Rzut męskim okiem na życie w aktualnie otaczającym nas, szybko zmieniającym się świecie. Sytuacje z którymi boryka się dzisiejszy mężczyzna w różnym wieku! Nic już nie jest takie samo! Od męskich wypadów przez męskie rozmowy po ostatnie chwile kawalerskiego życia.

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Popisy utalentowanej czwórki będzie można obejrzeć 28 października o godzinie 20.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim.

Bilety dostępne

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95574/Dobrze%C5%84+Wielki/Kabaret+Trzecia+Strona+Medalu
Trzecia Strona Medalu, paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Redaktor w Opowiecie.info. Niepoprawna optymistka podzielająca słowa Stanisława Lema "Bądź dobrej myśli, bo po co być złej".