Zapraszamy na VII Opolskie Targi Ekonomii Społecznej, organizowane w ten weekend (30 czerwca – 2 lipca) na Rynku w Białej (pow. prudnicki). Pokazy rycerskie, koncerty, występy artystyczne i mnóstwo ciekawych paneli dyskusyjnych – słowem dla każdego coś miłego. 

Piątek (30 czerwca) upłynie pod znakiem paneli dyskusyjnych, a od soboty rozpocznie się prawdziwa fala atrakcji. Na początek, o 14.30 rynkiem przemaszerują bialskie mażoretki, o godz. 15.00 odbędzie się oficjalne otwarcie VII Opolskich Targów Ekonomii Społecznej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach kulinarnych, plastycznych i muzycznych. O godz. 16.30 wystąpi Marakuja Music & Dance SHOW, a o godz. 18.00 odbędzie się koncert Natalii Rygiel.

W niedzielę (2 lipca) zapraszamy od godz. 15.00, na uczestników czeka kolejny wachlarz warsztatów oraz prelekcji. O godz. 16.30 scenę przejmą Claudia i Kasia Chwołka, o 18.00 zespół Freaky Boys. Od 19.00 o dobrą atmosferę zadba zespół SEN, a o godz. 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru – Ania Wyszkoni!

Dołączamy do zaproszenia Organizatorów, przyjdźcie z rodzinami – czeka mnóstwo atrakcji.

VII Opolskie Targi Ekonomii Społecznej – mnóstwo atrakcji czeka w Białej

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie