W weekend (7-9 czerwca) na opolskich drogach doszło do kilku zdarzeń drogowych. Wypadek z udziałem radiowozu na obwodnicy, dachowanie bmw na ul. Alej Przyjaźni, zderzenie taksówki z toyotą na ul. Ozimskiej i wypadek w Lędzinach. 

Wypadek z udziałem radiowozu na obwodnicy Opola

W piątek (7 czerwca) około godz. 18.45 na ul. Częstochowskiej doszło do wypadku z udziałem radiowozu i samochodu osobowego. W zderzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem policyjnego radiowozu.

Bmw dachowało na Alei Przyjaźni w Opolu 

W piątek (7 czerwca) około godz. 19.00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Alei Przyjaźni w Opolu. Kierujący bmw mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, uderzył w zaparkowaną hondę i dachował. W wyniku zdarzenia jedno osoba została ranna.

Zderzenie taksówki z toyotą na ul. Ozimskiej w Opolu

W sobotę (8 czerwca) około godz. 7.00 na ul. Ozimskiej w Opolu zderzyły się osobowa toyota i taksówka. W czasie działań służb ratunkowych były nie wielkie utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Lędzinach 

W niedzielę (9 czerwca) około godz. 14.30 na DK46 w Lędzinach doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia jeden z samochodów uderzył w słup energetyczny. W wypadku poszkodowane zostały trzy z pięciu podróżujących pojazdami osób.

Zdjęcia: Mario

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie