W piątek (16 czerwca), w galerii „Studnia” odbył się wernisaż wystawy fotografii Jerzego Żyły. Zdjęcia będzie można podziwiać w Krapkowicach przy ul. Młyńskiej 3 do połowy lipca.

Wystawa fotografii Jerzego Żyły w galerii „Studnia” w Krapkowicach

Jerzy Żyła-autor wystawy

Swoją wystawę poświęcam właściwie trzem osobom – moim dwóm braciom i koledze. Przyjaciel zmarł niedawno, tak samo jak jeden z moich braci. Z naszej czwórki tylko ja złapałem bakcyla i zostałem w tym na dłużej – mówił Jerzy Żyła, autor wystawy – Pamiętam jak jeszcze za dziecka, wypożyczaliśmy sprzęt i to właśnie na nim zaczęliśmy pracować. Wtedy robiło się zdjęcie na bardzo małym formacie 9×6, które też można podziwiać na mojej wystawie – dodaje.

@opowiecie.info #wystawa #wernisaż #sztuka #kultura #fotografia #prace ♬ Місто весни

Autor wystawy przedstawia na swoich zdjęciach dosłownie wszystko, można by powiedzieć, że jego fotografie to zatrzymane chwile z jego życia. Wszędzie gdzie jest stara się znajdować ładne kadry. Na wystawie zobaczą Państwo zdjęcia zwierząt, ludzi, przyrody i ładnych krajobrazów z podróży.

Wystawa będzie dostępna do połowy lipca. Zachęcamy do zapoznania się z pracami na żywo w galerii „Studnia” w Krapkowicach przy ul. Młyńskiej 3

Zobacz także: W krapkowickiej Galerii „Studnia” zostały wystawione prace Adama Werwińskiego

Zdjęcia z wystawy Jezrzego Żyły

Piątkowy wernisaż urozmaicali Stanlej i Joanna Zelent. Po którkim wprowadzeniu, uczestnicy zapoznali się z wystawą, a kolejno na wszystkich czekał drobny poczęstunek, podczas, którego można było miło spędzić czas, np. na rozmowach.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Twórców i Artystów „Pasja”

Portal Opowiecie.info objął to wydarzenie patronatem medialnym

 

Fot. Natalia Kwosek

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".