XI Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego to dzień poszukiwań pracy, praktyk i staży, dzielenia się doświadczeniami, wypełniony rozmowami i negocjacjami.

XI Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego już wkrótce

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą udziału w tegorocznym wydarzeniu, które odbędzie się 21 kwietnia 2020 roku w godzinach 10:00-14:00 w budynku głównym Uniwersytetu Opolskiego, przy ul. Oleskiej 48.

Dla Uczestników wydarzenia to okazja do wymiany doświadczeń z pracodawcami, poznania oczekiwań rynku pracy, aplikowania na oferty pracy zgodne z kierunkami kształcenia prowadzonymi na Uniwersytecie.

Giełda Pracy to także liczna oferta bezpłatnych szkoleń, które odbywają się na Uniwersytecie Opolskim. Interesujące warsztaty i prelekcje prowadzone przez praktyków oraz specjalne strefy pozwalające uczestnikom jeszcze lepiej przygotować się do zdobycia wymarzonej pracy:

  • Strefa konsultacji CV – profesjonalnie przygotowane dokumenty aplikacyjne zweryfikowane przez specjalistów.
  • Strefa drukowania – wydrukowane dokumenty aplikacyjne gotowe do złożenia u pracodawcy.
  • Strefa prac dyplomowych – studenci mogą skonsultować tematy prac dyplomowych (magisterskiej i licencjackiej) z pracodawcami, a eksperci wielu branż udzielać wsparcia i konsultacji w czasie ich realizacji.
  • Strefa spotkań z pracodawcą – wygospodarowana osobna przestrzeń, pozwalająca na rozmowy w zaciszu giełdy.
  • Strefa foto do CV.
  • Strefa beauty – poznać można tajniki makijażu biznesowego i tego jak zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Informacje o wydarzeniu zamieszczone zostały na stronie www.kariera.uni.opole.pl w zakładce Giełda Pracy.

Do 7 marca zainteresowane firmy mogą wypełniać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.
Wstęp na Giełdę Pracy Uniwersytetu Opolskiego dla uczestników jest bezpłatny, a zapisy obowiązują jedynie na wybrane szkolenia i warsztaty, które sukcesywnie publikowane będą na stronie www i w wydarzeniu na Facebooku.

Adres Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego w pigułce:

Data: 21 kwietnia 2020, wtorek
Godzina:10:00– 14:00
Miejsce: Uniwersytet Opolski,
Oleska 48, hol I piętro
45-052 Opole

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.