Oto propozycja wyjątkowej rozrywki dla dużych i małych! Zwiedzanie z legendami i duchami już w sobotę (2 marca) na zamku w Mosznej. Ilość miejsc ograniczona.

Wiedzieliście, że po zmroku zamkowe duchy wychodzą przemierzać ciemne korytarze? Można ich wtedy nie tylko spotkać, ale również z nimi porozmawiać. Odważni przewodnicy chętnie zabiorą was na wycieczkę, podczas której będziecie mogli poznać część z nich…

Nocne zwiedzanie i zamku odkrywanie
Pośród nocnych widziadeł i zamkowych zjaw można wypatrzeć postaci ze starych legend: ducha lokaja, rusałkę, białą damę, a nawet samego Huberta von Tiele-Wincler’a. Podczas trwania tego rodzinnego wypadu poznacie ich historie i dowiecie się, jak zostali uwięzieni na zamku w Mosznej. To wspaniała okazja, by poznać nie tylko historię, ale również folklor tego regionu. Oprócz sal, wież i korytarzy dostępnych w trakcie standardowej trasy dla zwiedzających zapuścimy się również do mrocznych piwnic wijących się w ciemnych podziemiach zamku.

Duchy i legendy ożywają
Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę po zamku w Mosznej w towarzystwie niezwykłych przewodników.
Tylko w dniu 2 marca będziecie mogli zwiedzić zamkowe komnaty i zbadać zakamarki piwnic, a także spotkać legendarne postaci i czyhające w zamku zjawy. Gwarantujemy pełną gamę emocji: od śmiechu, przez zaskoczenie, aż do dreszczyku strachu.

Godzinne zwiedzanie w ramach Wakacji z duchami obejmuje:

  • przejście przez zamkową piwnicę
  • zwiedzanie zamkowych komnat w towarzystwie niezwykłych przewodników
  • spotkanie z postaciami z lokalnych legend i opowieści
  • wybicie pamiątkowej monety

Wieczorne zwiedzanie zamku będzie niezapomnianą przygodą, pozwoli zapoznać się z nie tylko historią, ale przede wszystkim legendami związanymi z zamkiem. Całość zostanie uatrakcyjniona przez naszych animatorów, którzy ożywią zarówno przedstawiane opowieści jak i zimne mury starej budowli. Nawiedzony zamek Moszna już czeka na odwiedzających. Atrakcja jest przeznaczona dla całych rodzin. To wspaniała okazja, by zwiedzić pałac wraz z dziećmi, którym na pewno nie będzie się nudziło podczas tak ekscytującej wycieczki. Formuła zwiedzania z duchami jest lekko zmodernizowaną formułą wydarzenia “Wakacje z duchami”. Główną zmianą jest zrezygnowanie z trasy strachu w piwnicy dzięki czemu wydarzenie jest bardziej przystępne dla młodszych odbiorców.

Rekomendujemy minimalny wiek 8 lat, jednakże jest to jedynie ogólna sugestia. Każde dziecko jest wyjątkowe i posiada odrębną wrażliwość, a rodzice sami najlepiej znają swoje pociechy.

Cena biletów:

Koszt 60 zł/osoba

Czas zwiedzania około 60 minut
Wejścia co 15 minut od godziny 17:00 do 20:30

Zwiedzanie z legendami i duchami na zamku w Mosznej

Nie pasuje termin? Chcesz być na bieżąco informowany o wydarzeniach tematycznych organizowanych na zamku w Mosznej?
Dopisz się do Księgi Przygód w tym miejscu – kliknij tutaj! 

Zwiedzanie z legendami i duchami na zamku w MosznejIlość miejsc jest ograniczona.

  • Wymagana jest rezerwacja i wpłata 100% całkowitej wartości rezerwacji w ciągu 60 minut od momentu dokonania rezerwacji on-line.
  • W przypadku rezerwacji za pośrednictwem recepcji Moszna Zamek wymagana jest wpłata 100% całkowitej wartości rezerwacji w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji na poniższe konto bankowe:

Moszna  Zamek Sp. z o.o.
Bank Spółdzielczy w Białej
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Nie ma możliwości zwrotu wpłaty za opłacone bilety.

 

regulamin

 

Zwiedzanie z legendami i duchami na zamku w Mosznej  Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna: tel.: +48 77 552 07 77

 

Zwiedzanie z legendami i duchami na zamku w Mosznej  Zapraszamy również do kontaktu mailowego: recepcja@mosznazamek.pl 

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie