Już po raz trzeci Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak ma możliwość promowania naszego regionu poprzez zaprezentowanie tortów, które w swojej formie i dekoracji będą odzwierciedlały zamek, pałac lub dworek znajdujący się na obszarze Opolszczyzny.

Festiwal umożliwia zwiedzającym pogłębienie swojej wiedzy na temat najciekawszych zabytków Opolszczyzny oraz zachęci do ich odwiedzenia. Uczestnicy konkursu odwiedzający wystawę tortów oraz wszyscy, do których dotrze informacja, będą mogli zapoznać się z pięknem „opolskich perełek”.
W tegorocznej edycji festiwalu nowością będą kościoły województwa opolskiego prezentowane na słodko. Festiwal odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. (sobota). Miejscem realizacji projektu będzie „Mały Wawel”, czyli Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego jesteśmy przekonani, że i w tym roku odwiedzą nas liczni mieszkańcy województwa opolskiego jak i turyści z kraju oraz z zagranicy.
Wystawcy, którzy są zainteresowani wzięciem udziału powinni zgłosić się do 06 kwietnia 2018 r. (piątek). Organizator zapewnia nocleg wraz z wyżywieniem oraz cenne nagrody! 
Miejscem tegorocznego noclegu będzie Buffalo Ranch w Dąbrówce Dolnej. To wspaniałe miejsce w samym sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, gdzie każdy przeżyje niezapomniane wrażenia i wspomnienia. 
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej miejsca noclegowego: https://www.facebook.com/buffalo.ranch.7
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej LGD: www.stobrawskiszlak.pl w zakładce: „Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek”.
Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze