Na stronie PKW opublikowano pełną listę kandydatów na burmistrza i radnych gminy Niemodlin. Ponad 10 tysięcy wyborców zadecyduje 21 października, kto z nich pojawi się w niemodlińskim samorządzie.

O fotel burmistrza gminy Niemodlin powalczy 4 kandydatów:

  1. Dorota Koncewicz (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe);
  2. Mariusz Nieckarz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość);
  3. Bartosz Wajman (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana);
  4. Andrzej Żurek (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem).

W gminie Niemodlin zarejestrowano 10 komitetów wyborczych, które łącznie zgłosiły 73 kandydatów do Rady Miejskiej:

Okręg 1 (miasto Niemodlin, ulice: Bohaterów Powstań Śląskich (nr nieparzyste), Daszyńskiego, Korfantego, Nowa, Słoneczna)

  • Ryszard Żak (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Paweł Oleksa (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Bartłomiej Hubacz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Stanisław Janiak (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)
  • Anna Dziedzic (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Okręg 2 (miasto Niemodlin, ulice: 700 – lecia Niemodlina, Boczna, Bohaterów Powstań Śląskich (nr parzyste), Brzeska, Podgórna, Zielona, Rynek – od nr 28 do nr 54)

  • Bartłomiej Walków (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Grzegorz Krzyśków (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Elżbieta Kucharska (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Ryszard Toposzkiewicz (Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Palaka)
  • Katarzyna Gajewska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Aneta Marut-Canham (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)

Okręg 3 (miasto Niemodlin, ulice: Drzymały, Kilińskiego, Krótka, Lompy, Lwicka, Lwowska, Podwale, Poprzeczna, Rynek – od nr 1 do 27A i od nr 55 do końca, Strażacka, Spółdzielcza, Szewska, Szkolna, Zamkowa)

  • Krystyna Bartosik-Paszkowska (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Sylwia Widz (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Zbigniew Palak (Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Palaka)
  • Leszek Pejs (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Renata Rostkowska (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)

Okręg 4 (miasto Niemodlin, ulice: Aleja Wolności, Mickiewicza, Reymonta – od nr 1 do nr 12, Świętojańska, Wojska Polskiego, Wyzwolenia)

  • Teresa Bielicz (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Mariusz Trzciński (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Adriana Hrycaj (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Beata Bednarska (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)

Okręg 5 (miasto Niemodlin, ulice: Mikołaja Reja, Tysiąclecia, Żeromskiego, Osiedle Piastów)

  • Ewa Skura-Prajel (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Jan Janik (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Jagoda Marciniak (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Alicja Czajka (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Barbara Bieluszewska (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)
  • Sylwia Dziębor (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Okręg 6 (miasto Niemodlin, ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Grażyny Bacewicz, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza, Reymonta – od nr 13 do końca, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Witolda Lutosławskiego, Wiolinowa)

  • Czesława Lachowska (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Sebastian Górski (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Liliana Czart (Komitet Wyborczy Wyborców Liliana Czart)
  • Ryszard Paliwoda (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Barbara Wydra (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)

Okręg 7 (miasto Niemodlin, ulice: Brzozowa, Dębowa, Dworcowa, Gazowa, Gościejowicka, Klonowa, Lipowa, Opolska, Parkowa, Podmiejska, Polna, Słowackiego)

  • Łucja Kozik (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Stanisław Wajda (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Paweł Kotwica (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Danuta Unijewska (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)
  • Edward Pieniacha (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Okręg 8 (sołectwa: Brzęczkowice, Lipno, Piotrowa, Sady, Wydrowice)

  • Dariusz Rusnak (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Bartosz Wajman (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Marceli Leksowski (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Tomasz Pufka (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Stefan Sukiennik (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)
  • Jakub Caputa (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Okręg 9 (sołectwa: Grabin, Jaczowice, Jakubowice)

  • Maria Krzemińska (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Przemysław Dec (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)

Okręg 10 (sołectwo: Góra wraz z przysiółkiem Góra, Mała Góra, sołectwa: Krasna Góra, Rogi, Roszkowice, Tarnica, Tłustoręby)

  • Katarzyna Gągorowska (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Mirosław Dec (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Mariusz Pazio (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Sebastian Figurski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Ireneusz Naściuk (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)

Okręg 11 (sołectwo Gracze, ulice: Kolonia Duża, Kolonia Leśna, Kolonia Robotnicza, Kręta, Niemodlińska, Polna)

  • Krzysztof Trzmielewski (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Irena Bielecka (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Edward Jędra (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Katarzyna Kaliciak (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Benedykt Pucyk (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Okręg 12 (sołectwo Gracze, ulice: Bazaltowa, Sportowa)

  • Adam Jagieło (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Łukasz Król (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Aleksandra Mesjasz (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Agnieszka Handzlik (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Jan Duran (Komitet Wyborczy Wyborców „Tu Jest Nasz Dom”)

Okręg 13 (sołectwo Gościejowice wraz z przysiółkiem: Gościejowice, Gościejowice Małe, sołectwa: Rzędziwojowice, Szydłowiec Śląski)

  • Marzena Franczyk (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Małgorzata Wilczyńska-Dziubek (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem)
  • Sebastian Brzęczek (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Tomasz Biela (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Bodgan Judasz (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)
  • Piotr Dziedzic (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Okręg 14 (sołectwo Grodziec, wsie: Grodziec, Grodziec Drugi; sołectwa: Michałówek, Sosnówka)

  • Agnieszka Wasilewska (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Jolanta Kardasz (Komitet Wyborczy Wyborców Bartosza Wajmana)
  • Mirosław Dziwak (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Grzegorz Zawałka (Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami W Gminie Niemodlin)

Okręg 15 (sołectwa: Magnuszowice, Magnuszowiczki, Molestowice, Radoszowice, Rutki, Sarny Wielkie)

  • Zofia Walczuk (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)
  • Tomasz Bandrowski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Elżbieta Stolarczuk (Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Samorząd)
  • Kacper Korzanowski (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Dziedzica)

Na wyborców z gminy Niemodlin czekać będzie 15 obwodów głosowania:

  1. Na sali gimnastycznej w szkole podstawowej nr 2 w Niemodlinie (ul. Rynek 55a) dla mieszkańców Niemodlina, ulice: Bohaterów Powstań Śląskich (nr nieparzyste), Daszyńskiego, Korfantego, Nowa, Słoneczna;
  2. W szkole podstawowej nr 2 w Niemodlinie (ul. Szkolna 5), gdzie zagłosują mieszkańcy miasta z ulic: 700 – lecia Niemodlina, Boczna, Bohaterów Powstań Śląskich – numery parzyste, Brzeska, Podgórna, Zielona, Rynek – numery od 28 do 54;
  3. W Publicznym Przedszkolu nr 1 „Bajka” w Niemodlinie (ul. Kilińskiego 31) dla mieszkańców Niemodlina, ulice: Drzymały, Kilińskiego, Krótka, Lompy, Lwicka, Lwowska, Podwale, Poprzeczna, Rynek – numery od 1 do 27a i od 55 do końca, Strażacka, Spółdzielcza, Szewska, Szkolna, Zamkowa;
  4. W świetlicy szkolnej w szkole podstawowej nr 1 w Niemodlinie (ul. Reymonta 9), którego zasięg obejmuje ulice: Aleja Wolności, Mickiewicza, Reymonta – numery od 1 do 12, Świętojańska, Wojska Polskiego, Wyzwolenia;
  5. Na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 1 w Niemodlinie (ul. Reymonta 9), gdzie zagłosują mieszkańcy ulic: Mikołaja Reja, Tysiąclecia, Żeromskiego, Osiedle Piastów w Niemodlinie;
  6. Na hali sportowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Niemodlinie (ul. Reymonta 11) dla mieszkańców Niemodlina, ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Grażyny Bacewicz, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza, Reymonta – numery od 13 do końca, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Witolda Lutosławskiego, Wiolinowa;
  7. W rotundzie na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie (ul. Sportowa 1) dla mieszkańców ulic: Brzozowa, Dębowa, Dworcowa, Gazowa, Gościejowicka, Klonowa, Lipowa, Opolska, Parkowa, Podmiejska, Polna, Słowackiego w Niemodlinie;
  8. W Ośrodku Kultury w Niemodlinie (ul. Mikołaja Reja 1), gdzie zagłosują mieszkańcy sołectw: Brzęczkowice, Lipno, Piotrowa, Sady, Wydrowice;
  9. W świetlicy wiejskiej przy remizie OSP w Grabinie (ul. Nyska 80), którego zasięg obejmuje sołectwa: Grabin, Jaczowice, Jakubowice;
  10. Na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Rogach (nr 10a) dla mieszkańców sołectw: Krasna Góra, Rogi, Roszkowice, Tarnica, Tłustoręby, Góra wraz z przysiółkiem Góra i Mała Góra;
  11. W sali nr 1 szkoły podstawowej w Graczach (ul. Niemodlińska 21), gdzie zagłosują mieszkańcy sołectwa z ulic: Kolonia Duża, Kolonia Leśna, Kolonia Robotnicza, Kręta, Niemodlińska, Polna;
  12. W sali nr 6 szkoły podstawowej w Graczach (ul. Niemodlińska 21) dla mieszkańców ulicy Bazaltowej i Sportowej w Graczach;
  13. W świetlicy wiejskiej w Gościejowicach (nr 4), którego zasięg obejmuje sołectwa: Rzędziwojowice, Szydłowiec Śląski, Gościejowice wraz z przysiółkiem Gościejowice i Gościejowice Małe;
  14. W świetlicy wiejskiej w Grodźcu (nr 13a) dla mieszkańców sołectw: Grodziec, Grodziec Drugi, Michałówek, Sosnówka;
  15. W remizie OSP w Graczach (ul. Niemodlińska 50), gdzie zagłosują mieszkańcy sołectw: Magnuszowice, Magnuszowiczki, Molestowice, Radoszowice, Rutki, Sarny Wielkie.
Udostępnij:

O Autorze

Wyłączono komentarze

SZANOWNI PAŃSTWO

Od 25 maja br. w Polsce obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Na naszym portalu używamy np. plików cookies (stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu Opowiecie.info i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych serwisu Opowiecie.info). Zgodnie z RODO dane osobowe to wszystkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej (w tym imię i nazwisko, czy adres zamieszkania, adres e-mail, czy adres IP, zapisywane w plikach cookies). Administratorem danych osobowych, pozyskiwanych przez portal informacyjny WWW.OPOWIECIE.INFO Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643.

Zapewniamy, że wszelkie pozyskiwane dane przez portal informacyjny Opowiecie.info lub przez naszych zaufanych partnerów przetwarzamy tylko w zakresie, na jaki zezwala RODO:
– gdy jest to niezbędne do zawarcia lub wykonania umowy;
– gdy wynika to z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, np. w celu zapewnienia bezpieczeństwa usługi;
– gdy posiadamy dobrowolna zgodę użytkownika.
Odbywać się to będzie zawsze na podstawach prawnych, dopuszczalnych przez RODO.

Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora – Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 mogą zostać przekazane przez administratora zaufanym partnerom, którzy będą mogli je przetwarzać wyłącznie we wskazanym celu i zakresie. Zgodnie z RODO każdy z Państwa kto udzielił lub udzieli nam zgody na przetwarzanie danych osobowych, może ją w każdej chwili wycofać. Przysługuje Państwu także prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania lub usunięcia, prawo do ich przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego – GIODO.

W związku z pełnieniem obowiązków administratora Państwa danych osobowych stosujemy zabezpieczenia oraz procedury pomagające w bezpiecznym przetwarzaniu danych, miedzy innymi: witryna i wszystkie aplikacje internetowe korzystają z bezpiecznego protokołu zabezpieczonego certyfikatem SSL.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 oraz naszych zaufanych partnerów, co związane jest z korzystaniem z treści na portalu WWW.OPOWIECIE.INFO, w celach marketingowych, analitycznych, w tym na ich przetwarzanie w plikach cookies i podobnych.  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne.

Polityka prywatności   Polityka cookies