Krapkowiczanka wystąpiła w piątkowym koncercie „Od Opola do Opola”. Ponownie na deskach amfiteatru stanie w koncercie niedzielnym „Cisza, jak ta” z muzyką Romualda Lipki. Jaki utwór wykona Natalia Zastępa, o której ostatnio głośno jest w całej Polsce? Jakie ma najbliższe plany tegoroczna maturzystka?

Fot. Tomasz Chabior

– Czuję lekką odpowiedzialność, zwłaszcza jeśli chodzi o drugi koncert bowiem jest wyjątkowy. Wystąpię obok prawdziwych legend polskiej sceny – powiedziała Natalia Zastępa w rozmowie z Opowiecie.info. – Myślę, że każdy artysta zetknął się gdzieś na początku swojej drogi z muzyką Budki Suflera i twórczością pana Romualda, ponieważ jest ona ogromna. To są utwory ponadczasowe. Każdy kiedyś musiał się z nimi zmierzyć.

Natalia Zastępa wykona „Strefę półcienia” Budki Suflera. Na scenie wystąpi obok takich gwiazd jak Krzysztof Cugowski, Felicjan Andrzejczak, Izabela Trojanowska, Maryla Rodowicz.

Przypomnijmy, że Natalia Zastępa na koncie ma szereg sukcesów. W 2018 roku dotarła do finałów popularnych talent show:  The Voice Kids oraz The Voice of Poland.  W ubiegłym roku wystąpiła w koncercie „Debiuty” podczas KFPP w Opolu.

Kilka dni temu, 2 września, do sieci trafił utwór „Ślady. Jak Zostać Gwiazdą”, który Natalia Zastępa wykonała z Marcinem Sójką, zdobywcą nagrody Karolinki w ubiegłorocznych „Debiutach”. Piosenka promuje film „Jak zostać gwiazdą”, który w kinach zobaczymy już 2 października. Role główne zagrali m.in. Urszula Dudziak, Maciej Zakościelny i Tomasz Karolak.

Więcej słuchaj w materiale wideo.

ZOBACZ WIDEO:

57. KFPP. Artyści na festiwalowej ściance:

Sanah wygrała koncert „Od Opola do Opola”:

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz na próbach:

Zespół Palmy – opolski przedstawiciel w koncercie „Debiuty”:

SPRAWDŹ:
Majewska i Korcz na próbach 57. KFPP. Świętują w Opolu 45-lecie pracy artystycznej [WIDEO]

57. KFPP. Debiutanci dziś na festiwalu, trzymajmy kciuki za Palmy [WIDEO]
57. KFPP w Opolu. Sprawdź pełny program festiwalu
Kawiarenka z Gwiazdami na Rynku w Opolu. Co się będzie działo w weekend?
57. KFPP. Zobacz piątkowe koncerty na próbach generalnych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarka, redaktor wydania miesięcznika Opowiecie.info. Wcześniej związana przez 10 lat z Nową Trybuną Opolską w Opolu. Pisze o tym, czym żyje miasto, z naciskiem na kulturę. Fanka artystów i muzyków, brzmień pod każdą postacią oraz twórczych inicjatyw. Lubi dużo rozmawiać. W wolnym czasie jeździ na koncerty i festiwale, czyta książki i ogląda filmy – dość często o mafii.