20 marca „Łącznik” Politechniki Opolskiej ugości piętnastą edycję Akademickich Targów Pracy. Będzie tam 74 wystawców, 20 branż i ponad 500 ofert pracy.

„Łącznik” znajduje się przy ul. Mikołajczyka 16, a targi potrwają od godz. 10.00 do 14.00. Uczestniczący w nich studenci będą mogli poznać wymagania czekającego na nich rynku pracy, a nawet nawiązać pierwsze współprace. Wśród branż, które będą reprezentować zaproszone firmy, znajdą się: motoryzacja, produkcja, przemysł spożywczy, IT, turystyka, fizjoterapia, budownictwo, administracja i finanse.

Podczas wydarzenia żacy będą mogli korzystać też ze strefy relaksu i fotobudki, odbędą się również konkursy z nagrodami. Poza tym każdy dostanie możliwość zrobienia sobie zdjęcia biznesowego, choćby do CV, a także skonsultowania swoich dokumentów aplikacyjnych. Atrakcji będzie jednak o wiele więcej, choć najważniejsze to poznać wstępnie rynek i swoich potencjalnych pracodawców.

Akademickie Targi Pracy odbędą się na Politechnice Opolskiej po raz piętnasty. Portal internetowy i miesięcznik Opowiecie.info objął nad nimi patronat medialny.

Akademickie Targi Pracy już 20 marca na Politechnice Opolskiej

Akademickie Targi Pracy 2023:

W „Łączniku” Politechniki Opolskiej odbyły się Akademickie Targi Pracy [GALERIA]

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.