Weź ze sobą kocyk, piłkę, skakankę lub hula hop, korzystaj z przygotowanych atrakcji i baw się świetnie podczas festynu organizowanego na zakończenie wakacji w Tułowickim Ośrodku Kultury. Impreza już 30 sierpnia (w piątek) o godz. 16.00.

W programie imprezy przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na terenie przy Tułowickim Ośrodku Kultury zostanie rozstawiony dmuchany zamek, a dodatkowo na festynie pojawią się gry i zabawy sportowe dla całych rodzin. Ponadto w programie nie mogło zabraknąć zabawy przy muzyce, a nowością będą warsztaty balonowe, które w formie zabawy rozwijają dziecięce zdolności motoryczne. Na wszystkich chętnych w holu Ośrodka będzie czekało kino sferyczne. Każdy będzie mógł również uwiecznić swoje uczestnictwo w imprezie robiąc sobie zdjęcie z foto ramką. Oprócz świetnej zabawy na gości będą czekały stosika gastronomiczne, w których zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Koniec imprezy o godz. 19.00.

Podczas imprezy będzie również możliwość zgarnięcia materiałowej torby. Wystarczy przynieść 15 toreb foliowych i wymienić je w stosiku Aglomeracji Opolskiej.

Udział w imprezie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystaniem wizerunku osób w niej uczestniczących w materiałach promocyjnych realizowanych przez organizatorów.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie