W hali sportowej w Dobrzeniu Wielkim, dziś (21 stycznia), mażoretki przygotowały występ dla babć i dziadków. Po wydarzeniu można było się udać na drobny poczęstunek.

Robimy dzisiaj występ dla stricte naszych dziadków, bo nie są w stanie jeździć z nami na zawody. Często czas, czy sam dojazd jest dla nich utrudnieniem. Zaprezentujemy choreografię z tamtego roku, gdzie, np. kadetki zaprezentują swoją choreografię, z którą zdobyły tytuł Mistrza Europy. Pokażemy też układy, które powstały, może nie są jeszcze skończone, ale do fragmentu, gdzie mamy to wytrenowane to przedstawimy. Chcemy też sprawdzić siebie nawzajem, co musimy poprawić, ewentualnie zmienić. Na sam koniec mamy też jeden wspólny układ, gdzie tańczymy wszystkie razem, jest to taka mała niespodzianka dla naszych babć i dziadków – mówiła Paulina Piekorz, trenerka mażoretek „Seniorita” – Zdecydowałyśmy się zorganizować to akurat w hali w Dobrzeniu, ponieważ jest wielka. Pewnego dnia usiadłyśmy i pomysł sam się zrodził. Chcemy im w ten sposób przede wszystkim podziękować, ile jest babć i dziadków, którzy przywożą nasze tancerki do nas? Zastępują rodziców, którzy pracują i chcemy im w ten sposób podziękować. Dzisiaj to my jesteśmy tutaj dla nich – dodaje.

Mażoretki Seniorita zatańczyły dla babć i dziadków w hali sportowej w Dobrzeniu Wielkim

Występy rozpoczęły się o godz. 12:30 i miały potrwać ok. 30-40 minut. Po tym można było udać się na poczęstunek ze swoimi najbliższymi. Dziadkowie zajęli miejsca na hali, a rodzice udali się na trybuny.

Pojawił się także wójt gminy Dobrzeń Wielki – Piotr Szlapa oraz Radni Gminy.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez mażoretki z dobrzeńskiego Klubu „Seniorita” pod Stowarzyszeniem Mażoretek Opolskich.

Fot. Natalia Kwosek

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Jeden komentarz

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".