Wspieraj wolne media

Zarząd Województwa przyznał nagrody edukacyjne: Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji oraz Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego Prymus Opolszczyzny w kategorii sztuka oraz wiedza.

O formie przekazania nagród będziemy informować na naszym portalu.
Wszystkim laureatom gratulujemy wspaniałych osiągnięć!

 

Laureaci Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji:

1. Beata Sylwia Szymczakowska – nauczyciel, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niwnicy,

2. Marek Mendel – nauczyciel, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Pomnik 1000-lecia w Kościeliskach,

3. Marzanna Gądek-Radwanowska – nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu,

4. Małgorzata Kozioł – nauczyciel, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Żędowicach,

5. Agnieszka Królikowska – główny specjalista, menedżer ds. zasobów edukacyjnych w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu,

6. Bogusław Januszko – nauczyciel, dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu,

7. Gizela Sapok – nauczyciel w Publicznym Przedszkolu nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie,

8. Ewa Drop – nauczyciel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 31 im. UNICEF w Opolu,

9. Lidia Szpak – nauczyciel w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Branicach,

10. Gizela Przybyła – nauczyciel, dyrektor Publicznego Przedszkola im. Św. Franciszka z Asyżu w Naroku,

11. Anna Zacłona – nauczyciel bibliotekarz, kierownik wydziału w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Opolu wchodzącej w skład Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu,

12. Ewa Szulc-Jamróz – nauczyciel w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzegu,

13. Marzena Perucka – nauczyciel, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kluczborku.

 

Lista laureatów Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego PRYMUS OPOLSZCZYZNY w kategorii sztuka/wiedza 2022:

1. Jadwiga Wolny Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii
Konopnickiej w Opolu

2. Alicja Czajkowska Liceum Ogólnokształcące w Paczkowie

3. Zuzanna Urbanik I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu

4. Maja Biłyk Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Łosiowie

5. Zuzanna Gorki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Ujeździe

6. Martyna Radaczyńska Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr Vw Opolu

7. Anna Zadorska Publiczne Technikum nr 3 przy ZespoleSzkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana
Roweckiego „Grota” w Opolu

8. Gabriela Hober Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. księżnej Jadwigi
Śląskiej w Oleśnie

9. Judyta Grzesiak Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni

10. Anna Trytko Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Nysie

11. Jakub Piaskowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu

12. Karolina Skorupa Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii
Konopnickiej w Opolu

13. Magdalena Czekaj Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii
Konopnickiej w Opolu

14. Maria Gawłowska Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie

15. Anika Zdera Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dobrzeniu Wielkim

16. Zuzanna Kasprzak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu

17. Zofia Dabbachi Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej w Opolu

18. Monika Jaśkowiec Liceum Sztuk Plastycznych im. Adama Chmielowskiego w Nysie

19. Karolina Guzy Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii
Konopnickiej w Opolu

20. Marianna Barton I Liceum Ogólnokształcące w Kluczborku SZTUKA21. Paula Domeredzka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Ujeździe

22. Magdalena Mendel Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Zamojskiego w Byczynie

23. Marta Popów Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu

24. Kinga Tomeczek Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana
Roweckiego „Grota” w Opolu

25. Aleksandra Maciak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach

26. Julia Mytych Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach

27. Amelia Machała Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Skoroszycach

28. Aleksandra Malcher Liceum Ogólnokształcące w Wołczynie

29. Kornelia Kociubi Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu

30. Małgorzata Cisowska Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii
Skłodowskiej – Curie w Opolu

Lista laureatów Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego PRYMUS OPOLSZCZYZNY w kategorii: wiedza 2022:

 

31. Bianka Sofia Biliczak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu

32. Kacper Max Lubiewski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii
Skłodowskiej – Curie w Opolu

33. Anna Wiktoria Biliczak Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. Alberta Eisteina w Opolu

34. Jacek Dombrowski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach Opolskich

35. Emilia Zwiech Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej w Opolu

36. Kamil Błaszczyk Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu

37. Martyna Kaplita Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach

38. Paulina Kaplita Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Bosko w Luboszycach

39. Mateusz Jan Synowski Publiczna Szkoła Podstawowa w Ligocie Turawskiej

40. Piotr Zalewski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Oleśnie

41. Emilia Lichowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Otmuchowie

42. Malwina Dendewicz Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Szybowicach

43. Blanka Bogucka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu

44. Paskal Maruska I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie

45. Zofia Ptak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

46. Piotr Motza Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie

47. Tomasz Żurawski Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Boh. Westerplatte w Prudniku

48. Wojciech Sobczyński Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Graczach

49. Blanka Kołodziej Publiczna Szkoła Podstawowa wŁubnianach

50. Bruno Hetmańczyk Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu

51. Krzysztof Woldański Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, im. Polskich Olimpijczyków w Opolu

52. Brajan Magosz II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu

53. Damian Gnieliński Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu

54. Barbara Bugajak Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku

55. Hanna Pros Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jacka w Staniszczech Małych – Spórok

56. Lena Basoń Szkoła Podstawowa nr 1 w Nysie

57. Martyna Sabina Dziaczuk Szkoła Publiczna nr 2 w Praszce

58. Zuzanna Staś Zespół Szkolno-Przedszkolny w Prudniku

59. Marcin Sosin Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Klisinie

60. Karol Sprysak Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie

 

Udostępnij:

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.

SZANOWNI PAŃSTWO

Od 25 maja br. w Polsce obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Na naszym portalu używamy np. plików cookies (stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu Opowiecie.info i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych serwisu Opowiecie.info). Zgodnie z RODO dane osobowe to wszystkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej (w tym imię i nazwisko, czy adres zamieszkania, adres e-mail, czy adres IP, zapisywane w plikach cookies). Administratorem danych osobowych, pozyskiwanych przez portal informacyjny WWW.OPOWIECIE.INFO jest OPOWIECIE.INFO Joanna Kołodziej, ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki NIP: 7541544353, REGON: 381405173.

Zapewniamy, że wszelkie pozyskiwane dane przez portal informacyjny Opowiecie.info lub przez naszych zaufanych partnerów przetwarzamy tylko w zakresie, na jaki zezwala RODO:
– gdy jest to niezbędne do zawarcia lub wykonania umowy;
– gdy wynika to z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, np. w celu zapewnienia bezpieczeństwa usługi;
– gdy posiadamy dobrowolna zgodę użytkownika.
Odbywać się to będzie zawsze na podstawach prawnych, dopuszczalnych przez RODO.

Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora – Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 mogą zostać przekazane przez administratora zaufanym partnerom, którzy będą mogli je przetwarzać wyłącznie we wskazanym celu i zakresie. Zgodnie z RODO każdy z Państwa kto udzielił lub udzieli nam zgody na przetwarzanie danych osobowych, może ją w każdej chwili wycofać. Przysługuje Państwu także prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania lub usunięcia, prawo do ich przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego – GIODO.

W związku z pełnieniem obowiązków administratora Państwa danych osobowych stosujemy zabezpieczenia oraz procedury pomagające w bezpiecznym przetwarzaniu danych, miedzy innymi: witryna i wszystkie aplikacje internetowe korzystają z bezpiecznego protokołu zabezpieczonego certyfikatem SSL.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 oraz naszych zaufanych partnerów, co związane jest z korzystaniem z treści na portalu WWW.OPOWIECIE.INFO, w celach marketingowych, analitycznych, w tym na ich przetwarzanie w plikach cookies i podobnych.  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne.

Polityka prywatności   Polityka cookies