Przedszkole w Chróścicach otrzymało „Certyfikat Optymistycznego Przedszkola”. Podczas XI Kongresu Optymistycznych Przedszkoli w Zabrzu, certyfikat odebrały Iwona Sachnik – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Chróścicach wraz z nauczycielką Julianną Kołodziej.

Ogromny sukces Publicznego Przedszkola w Chróścicach

W trakcie uroczystego wręczenia certyfikatu Kapituła podkreśliła ogromny wkład pracy i zaangażowanie pedagogów. Dla przedszkola to ogromny sukces, certyfikat został wręczony w obecności m.in. twórców programu, władz miasta Zabrza oraz przedstawicieli przedszkoli z całej Polski.

Publiczne Przedszkole w Chróścicach do ogólnopolskiego programu OPTYMISTYCZNE PRZEDSZKOLE autorstwa Ireny Dzierzgowskiej i Mireli Nawrot przystąpiło 4 marca 2016 roku.

Wg założeń programu wspólnym celem nauczycieli, rodziców i całego personelu jest wychowanie dzieci tak by przejawiały zachowania konstruktywne, były życzliwe, przyjazne dla otoczenia, żyły zgodnie, były chętne do pomocy i współpracy, były tolerancyjne, wrażliwe na krzywdę ludzką, zaangażowane we wszystko to, co wzmacnia szczęście każdego człowieka.

„Optymistyczni lepiej się uczą, są zdrowsi, więcej zarabiają, zakładają długotrwałe i szczęśliwe małżeństwa, utrzymują więź ze swoimi dziećmi ,a nawet dłużej żyją” Alan Loy McGinnis

Inf. Publiczne Przedszkole w Chróścicach

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie