Międzynarodowy Turniej „Cascais Beach Cup” w skokach na Trampolinie i Double–Mini Trampoline odbył się w dniach 10–13 lutego w Portugalii, w Lizbonie. Polskę reprezentowało pięć zawodniczek sekcji gimnastycznej GOK „Gwiazda” Dobrzeń Wielki.

Dziewczęta w trzydniowych zmaganiach wywalczyły aż 5 medali (1 złoty i 4 brązowe). Piękny wynik odnotowały nasze najmłodsze reprezentantki w kategorii wiekowej Under 10. Zawodniczka „Gwiazdy”, Weronika Antoszczyk, zajęła trzecie miejsce w indywidualnych skokach na trampolinie. Szósta była Paulina Wójcik, a pierwsze miejsce w synchronicznych skokach na trampolinie zdobyła również Weronika Antoszczyk i Paulina Wójcik. Weronika zdobyła także trzecie miejsce  w Doube-Mini Trampoline. Do finału dostała się Zofia Wróbel.

W kategorii 11–12 lat w skokach na trampolinie trzecie miejsce zajęła Milena Piekorz i w kategorii 13–14 lat do finału dostała się Julia Siepetowska. W synchronicznych skokach na trampolinie Milena Piekorz i Julia Siepetowska wywalczyły brązowy medal.