VIII Bieg „Od jeziora do jeziora” odbędzie się w sobotę (20 maja) o godz. 9.30 w Dobrzeniu Wielkim obok kąpieliska „Balaton”. Impreza ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz wzmocnienie więzi społecznych w różnych grupach wiekowych.

Uprawianie sportu niesie z sobą wiele korzyści, przede wszystkim zdrowotnych. VIII Bieg „Od jeziora do jeziora” to wydarzenie dla każdego, kto chce poruszać się na świeżym powietrzu. Nie ma znaczenia, czy jesteś młody, czy starszy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Nie lubisz biegać? Nic straconego, możesz wziąć udział w marszu nordic walking! Przyjdź z całą rodziną! Dla najmłodszych również zostały przygotowane liczne atrakcje. Powstał specjalny bieg dla dzieci oraz rodzinny bieg terenowy. Im was więcej tym lepiej!

W programie m.in.:

Biegi na 5 i 10 km

Rodzinny bieg terenowy

Nordic walking

Biegi dla dzieci

Na miejscu czekają na uczestników: darmowe atrakcje dla dzieci, park zabaw z dmuchańcami, losowanie talonu na rower, wśród wszystkich uczestników biegu. Zapisy ruszają o godz. 8.00 w biurze zawodów.

Zobacz także: „Od jeziora do jeziora” po raz siódmy. Miłośnicy sportu pobiegli i pomaszerowali z kijami w Dobrzeniu Wielkim

Nie zapominajmy, że wydarzenie to promuje nie tylko aktywność fizyczną, ale stawia także na integrację. Jeśli chcesz miło spędzić czas i zacieśnić więzy ze znajomymi, sąsiadami, czy innymi uczestnikami imprezy serdecznie zapraszamy.

Po raz ósmy pobiegną „Od jeziora do jeziora” już w najbliższą sobotę

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent” i PSP z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim

Portal Opowiecie.info objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".