Barbara Kurdej-Szatan – pochodząca z Opola aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, wokalistka i prezenterka odwiedzi Wojewódzką Bibliotekę Publiczną.

Barbara Kurdej-Szatan – pochodząca z Opola aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, wokalistka i prezenterka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki (2015, 2016, 2017) oraz Złotej Telekamery (2018). Niegdyś w zespole Teatru Nowego w Poznaniu, obecnie w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Od dziecka pielęgnuje pasję do śpiewania: opolska Legenda, Opole Gospel Choir (koncertuje do dziś), Soul City (Finaliści X Factor), współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma. Sławę zyskała dzięki filmom i serialom m.in.: Dzień dobry, kocham cię!, M jak Miłość, W rytmie serca, Wkręceni 2, Pech to nie grzech, Swingersi. W 2023 r. premierę będzie miał nowy film z jej udziałem Miłość ma cztery łapy. Szeroką popularność przyniósł jej udział w reklamie sieci komórkowej oraz prowadzenie programów: Kocham cię, Polsko!, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance. Żona aktora Rafała Szatana, mama Hani i Henia.

Rozmowę poprowadzi Magdalena Bober – dziennikarka, reporterka, prezenterka telewizyjna programu Dzień Dobry TVN. W karierze zawodowej była m.in. twórczynią magazynu filmowego w Opolu, redaktorką wrocławskiego portalu informacyjnego, prowadzącą Słownik polsko@polski> z prof. J. Miodkiem w TVP Polonia oraz główne wydanie serwisu informacyjnego Fakty w TVP Wrocław. Opracowywała redakcyjnie program W roli głównej Magdy Mołek w TVN Style, była gospodynią porannego programu Mamma Mia w Polsat Rodzina. Wokalistka zespołów Soul City i Opole Gospel Choir. Od pięciu i pół roku spełnia się w roli mamy Emilii.

Spotkanie z Barbarą Kurdej-Szatan odbędzie się 9 grudnia, o godz. 17.00 w namiocie w ogrodzie WBP.

Opowiecie.info jest patronem medialnym wydarzenia.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze