Losowanie nagród do każdego badania technicznego, legalizacja gaśnic za złotówkę, domowej roboty tort i dmuchana zjeżdżalnia – to czekało na uczestników czternastolecia stacji kontroli pojazdów w Dobrzeniu Wielkim. Odbywało się ono w sobotę: 27 maja.

Kto tego dnia wykona na stacji przy stoczni badanie techniczne swojego pojazdu, ten może wziąć udział w losowaniu nagród ufundowanych przez okoliczne firmy. Od godz. 9.00 do 14.00 można też było zalegalizować gaśnicę za symboliczną złotówkę, zjeść jubileuszowy tort i napić się kawy. Na dzieci czekała natomiast dmuchana zjeżdżalnia i wata cukrowa.

– Chcemy, aby jak najwięcej klientów przyjeżdżało właśnie do nas, ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie – podkreślała Sandra Janik-Jaros, diagnosta na stacji w Dobrzeniu Wielkim. – Zorganizowaliśmy więc czternaste urodziny naszej stacji diagnostycznej, które połączyliśmy z nadchodzącym Dniem Dziecka.

@opowiecie.info Losowanie nagród do każdego badania technicznego, legalizacja gaśnic za złotówkę, domowej roboty tort i dmuchana zjeżdżalnia – to czekało na uczestników czternastolecia stacji kontroli pojazdów w Dobrzeniu Wielkim. Odbywało się ono w sobotę: 27 maja. #DobrzeńWielki #motoryzacja #kierowca #samochód #urodziny #jubileusz #rocznica ♬ Funk It Up – Official Sound Studio

Stacja kontroli pojazdów w Dobrzeniu Wielkim istnieje od 2009 roku. Jej właścicielem jest Ireneusz Janik, który zarządza również myjniami automatyczną i ręczną, które znajdują się tuż obok. Koszt badania technicznego dla samochodu o masie nieprzekraczającej 3,5 t to od 19 lat 99 zł.

– To się nie zmienia, choć przez ten czasy ceny wielu usług i towarów wzrosły. Zwiększyły się więc także koszty utrzymania takiej stacji, w tym przeglądy jej wyposażenia i wypłaty dla pracowników – mówiła Sandra Janik-Jaros. – Zapraszamy do nas! Wspomnę też, że do każdego badania technicznego dołączamy gratisowe mycie samochodu, a także mały gadżet.

Od poniedziałku do piątku stacja jest czynna od godz. 7.00 do 20.00, a w soboty od 7.00 do 16.00. Badania technicznego swojego pojazdu nie wykonamy tam tylko w niedzielę.

fot. Tomasz Chabior, Anna Janik

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.