W niedzielę (30 stycznia) w Zawadzie zagrają w kolejnym lokalnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej. Finał WOŚP tradycyjnie odbędzie się w Parku Wiejskim przy ul. Oleskiej w godzinach 15.30 – 20.00.

FINAŁ JESZCZE W OGRANICZONEJ FORMIE
Organizatorzy finału w Zawadzie zapraszają na spacer i spotkanie „Wielkich Serc”. Podczas spotkania będzie okazja do wsparcia zbiórki poprzez przekazanie datku do puszki lub wzięcie udziału w licytacjach. Będzie można  ogrzać się przy ognisku i odwiedzić „Stajnię Zawada” organizującą w tym dniu swoje WOŚP-owe „drzwi otwarte”.

Na odwiedzających park czekają także na występy muzyczne. Zagra Orkiestra Dęta OSP Węgry składająca się z muzyków z całej okolicy, a także DJ Blucase. Na zakończenie spotkania o godz. 20.00 w ramach zawadzkiego światełka do nieba wspólnie rozpalone zostanie symboliczne serce. W tym roku Organizatorzy chcą, przy
zachowaniu reżimu sanitarnego, zorganizować licytacje „na żywo”.

Gdzie szukać informacji?
Bieżące informacje na temat tegorocznego finału są zamieszczane na stronie wydarzenia pod nazwą „WOŚP 2022 Zawada” na sołeckim profilu facebook. Zachęcamy do śledzenia kanału.

Wolontariusze – gdzie ich spotkamy?
Wolontariusze będą kwestować przez cały dzień. Już rano będzie ich można spotkać tradycyjnie w okolicach kościoła parafialnego w Zawadzie przy ul. Luboszyckiej (od godz. 7.00 do 8.00 i od godz. 9.30 do 10.30. Kwestować będą także na terenie C.H „Zawada Centrum” przy ul. Bocianowej w godzinach od 9.00 do 18.00. Od godziny 15.30 do godziny 20.00 wolontariuszy spotkamy również w Parku Wiejskim w Zawadzie przy ul. Oleskiej.

Fanty, gadżety, licytacje
W tym roku znów odbędzie się licytacja „na żywo” w Parku Wiejskim. Fanty można przekazywać najpóźniej do piątku (28 stycznia) włącznie. Zgłoszenia chęci przekazania fantów można dokonać pod nr tel.: 504251946, 517398571, 886637934.

Pomoc w organizacji
Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wspomóc organizację tegorocznego finału WOŚP w Zawadzie zachęcamy do kontaktu z Sebastianem Klotka pod nr tel.: 504251946.

Już dziś serdecznie zapraszamy mieszkańców Zawady jak i całej okolicy do wsparcia kwesty w ramach finału WOŚP 2022 w Zawadzie! Szczegóły zawadzkiego finału na dołączonym plakacie.

WOŚP 2022 w Zawadzie – kolejny raz wspólnie zagrają z Orkiestrą

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.