Jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego Silesian Cup już niebawem odbędzie się w Dobrzeniu Wielkim.

W sobotę 17 czerwca do Dobrzenia Wielkiego zawitają pasjonaci tańca towarzyskiego, którzy wezmą udział w XV już edycji Silesian Cup.  Turniej od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Podczas tegorocznej edycji zaprezentują się  pary klas tanecznych rekreacyjnych H-G, oraz klasy taneczne sportowe F-A. Pary oceniane będą przez zawodowych sędziów, a przyznane punkty pozwalają parom na osiąganie wyższych klas.

Turniej rozpoczyna się o godzinie 10.00 a wieczorowa gala zaplanowana jest na godzinę 18.00. Całe przedsięwzięcie odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94. Organizatorem przedsięwzięcia jest Gminny Ośrodek Kultury w Dobrzeniu Wielkim i sekcja taneczna Dance Team działająca w domu kultury.

Z uwagi na rangę wydarzenia PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. zostało Sponsorem Głównym – XV Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego Silesian Cup”.   www.pgegiek.pl

Jak gwarantują organizatorzy nie zabraknie tanecznych wrażeń, więc warto zaplanować sobie czas na sobotnie popołudnie.

 

XV jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Silesian Cup niebawem w Dobrzeniu Wielkim

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Redaktor w Opowiecie.info. Niepoprawna optymistka podzielająca słowa Stanisława Lema "Bądź dobrej myśli, bo po co być złej".