Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach. Ruszyły już zapisy uczestników. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 lutego.

Do udziału w imprezie mogą zgłaszać się dzieci i młodzież – od przedszkolaków po osoby, które nie ukończyły 24. roku życia. Soliści zaśpiewają w czterech kategoriach wiekowych, a ich występy oceni jury. Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, występy konkursowe powrócą na scenę Tułowickiego Ośrodka Kultury. Przesłuchania rozpoczną się 6 lutego o godz. 9.30.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie jednej piosenki w języku polskim nawiązującą tematyką do miłości. Wybrany utwór muszą wyśpiewać do podkładu muzycznego lub akompaniamentu, maksymalnie dwóch instrumentalistów.

Regulamin i karta zgłoszeń dostępne są na stronie organizatora: www.tok.tulowice.pl. Liczba miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Festiwal Piosenki z Serduszkiem odbywa się nieprzerwanie od 22 lat. Jest jedną z najstarszych i najważniejszych imprez na Opolszczyźnie. Debiutowało na nim wielu uznanych dziś wokalistów i wokalistek.

Zapraszamy do udziału.

Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie