Dziś (2 maja) około godz. 13.00 na dużym rondzie w Opolu doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem MZK. Osobówka w wyniku zderzenia przewróciła się na dach. 

Najprawdopodobniej kierowca Volkswagena Caddy wjechał na rondo nie ustępując pierwszeństwa autobusowi. Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby. Ratownicy medyczni przebadali kierowcę i pasażera, którzy pozostali na miejscu zdarzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego.

MZK Opole informuje o występujących utrudnieniach w kursowaniu autobusów.

Uwaga Pasażerowie❗️
Występują utrudnienia w kursowaniu naszych autobusów. W związku ze zdarzeniem, do którego doszło na Rondzie Konstytucji 3 Maja poprowadzono objazdy dla jadących tym odcinkiem autobusów. Linie jadące od osiedla Chabry i z ul. Budowlanych (3, 10 i 21) zatrzymują się na przystanku „Nysy Łużyckiej-Rondo” (obok aresztu śledczego). Następnie skręcają w prawo w ul. Sienkiewicza i wracają na swoje trasy.
Autobusy jadące od ul. Niemodlińskiej w kierunku Chabrów zatrzymują się na przystanku „Książąt Opolskich-Rondo”, następnie jadą ul. Sądową, skręcają w lewo w ul. Sienkiewicza i wracają na swoje trasy.
W związku z kolizją mogą występować opóźnienia na pozostałych liniach MZK.

Fot. Mario

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie