Projekt rozbudowy Centrum Handlowego Turawa Park czekał na realizację już od ubiegłego roku. Trzeba było jednak widać czasu by okrzepł i wszedł w fazę ostateczną… I tak się stało.

Nikt z BNP Paribas Real Estate Poland – zarządcy obiektu nie chce dziś mówić kiedy rozbudowa się skończy – żeby nie zapeszyć. Wszystko jednak wskazuje na to, że nowe sklepy będzie można w CH Turawa Park odwiedzać jeszcze w tym roku. A mają być wśród nich znane marki takie jak: drogeria DM, New Yorker, Martes Sport czy Forpepe House, który oferuje odzież dziecięcą, odzież męską, odzież damską, bieliznę, obuwie, artykuły domowe, kosmetyki, galanterię, biżuterię, zabawki a także . Rozmowy z kolejnymi najemcami trwają.

Obecne Centrum Handlowe Turawa Park to 60 sklepów i punktów usługowych, w tym hipermarket Carrefour. Jego powierzchnia zwiększy się o powierzchni około 9 tys. metrów kwadratowych. Ostatecznie osiągnie 36 tys. metrów kwadratowych. Wartość inwestycji to blisko 5,5 mln euro.

CH Turawa Park nam pęcznieje…

Fot. kapitan

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.