To może być największa od wielu lat manifestacja anty-PiS, za wolną i demokratyczną Polską. Zbieramy zgłoszenia osób chętnych do wyjazdu autokarami z Opola i innych miast naszego regionu na wielki marsz opozycji –  informuje Małgorzata Besz-Janicka, szefowa opolskiego KOD.

Jedziesz do Warszawy 4 czerwca? Są zapisy…

Na wyjazd można się zarejestrować pod linkiem: https://forms.gle/jdsyHJmgbGzN9ob26
 – Ten marsz da nam energię, poczucie wspólnoty i siłę do wyborczego zwycięstwa. Zaproszeni są WSZYSCY, którzy mają dość pisowskich kłamstw, szczucia, złodziejstwa i bezczelnej buty, wszyscy pragnący przywrócenia demokratycznej, praworządnej i europejskiej Polski.
Już nie mogę się doczekać tej fantastycznej wspólnej wyprawy!
Do marszu 4 czerwca wezwał obywatelki i obywateli Donald Tusk, ale wezwała również młoda prawniczka ze Szczecina, Dagmara Adamiak i jej Kampania Prawdy , już wcześniej promująca wydarzenie #antyPiS #proPOLSKA.Jedziesz do Warszawy 4 czerwca? Są zapisy…
Niedziela 4 czerwca, niezwykle ważna data dla demokratycznej Polski, przewijała się również w planach wielu innych organizacji, w tym Komitet Obrony Demokracji.
Nieważne, kto pierwszy rzucił hasło, ważne, że zaproszeni są wszyscy. To będzie wydarzenie łączące różnorodne środowiska całej prodemokratycznej opozycji.
Nadchodzą najważniejsze od 1989 roku wybory, w których walczymy o wszystko z bezwzględnymi piewcami dyktatury, niszczącymi nasz kraj. Teraz wszystkie inne sprawy i interesy muszą ustąpić temu najważniejszemu – odzyskaniu Polski z rąk PiSowskich szkodników i przywróceniu nadziei na jej powrót do zachodniej cywilizacji.
Jedziesz do Warszawy 4 czerwca? Są zapisy…
A więc, nie dajmy się podzielić – obywatelki i obywatele, organizacje i partie demokratycznej opozycji – bądźmy tam razem.
Nie wiadomo jeszcze ile trzeba będzie zapłacić za tę wycieczkę, ale może to być najważniejsza wyprawa waszego życia.
Do zobaczenia w Warszawie 4 czerwca.
Jedziesz do Warszawy 4 czerwca? Są zapisy…
Udostępnij:
Wspieraj wolne media

37 komentarzy

  • Przecież całe PO/KO głosowało za zamknięciem Gospodarki – Nielegalnych Lokcdawnów.
   Zapomnieliście jak ze wszystkich Mediów Opozycyjnych wylewało się że jest zagrożenie Pandemiczne?
   Podziękujcie za drożyznę PiS/SLD/Kukiz/Nowoczesna/KO/Konfederacja/Hołownia i kto tam jeszcze jest na Wiejskiej?
   Cała Wiejska to jedna wielka rodzina
   2015 rok Zamknięta Impreza SKOK Wołomin ,,Politycy wszystkich Partii + Narodowcy + Korwin”
   2021 rok Impreza u dziennikarza Mazurka ,,Politycy wszystkich Partii + dziennikarze wszystkich Mediów – Impreza na 300 osób”
   ZAPOMNIELIŚCIE??

 1. Bede. To ogromnie ważna sprawa dla mnie. Ponad 33 lata temu opuscilam Polske, chce do niej wrocic ale ta, ktora stworzyly nam autokratyczne rzadu Kaczynskiego, nie jest moja ojczyzna. Chce byc obywatelka Polski, ktora kocham. Takiej jakiej obrazki malowalam w szkole podstawowej – kolorowej, czystej, zasobnej gdzie nie ma podzialow, nienawisci. Polski gdzie dzieci sa kochane a ich rodzice doceniani. Polski w ktorej starsi ludzie nie musza krasc masla. Polski gdzie wszyscy sa waznymi obywatelami i gdzie kazdy ma szacunek

 2. Manifestacja 4 czerwiec Warszawa. /

  Szukam zorganizowanej grupy z Sosnowca ,chciałbym się zabrać do Warszawy 4 czerwca na manifestacje wolności.

 3. Będę tam bo muszę, należy wyplenić tę pisowską bandę, jesteśmy z PANEM Premierem Tuskiem i Panem prezydentem Trzaskowskim, bądźcie tam wszyscy prawdziwi polacy. Musimy posprzątać ten bałagan po złodziejach z PiS. organizacja ta będzie uznana jako przestępcza i zostanie zdelegalizowana szybciej niż PZPR. POLACY WSTAŃCIE Z KOLAN i zmiećmy tę hołotę.

 4. Johny roger /

  Wydaje mi się, że zainteresowanie przerosło organizatorów. Też planuję jechać. Może trzeba było zorganizować jakieś specjalne pociągi, myślę, że samych warszawiaków będzie ogromnie dużo!!!!!!
  Pozdrawiam wszystkich myślących podobnie!!!

 5. W dobie internetu ci co nie mogą jak ja niepełnosprawny niech dadzą nam możliwość On-line,rejestracja na portalu Marsz 04.06 Warszawa i załatwione.Komputerowcy zróbcie coś.

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.