Powinni dostać nagrodę, bo nie wjeżdżali do miasta tylko parkowali za darmo pod CH Karolinka i przesiadali się na komunikację publiczną. Nie u nas. Teraz zapłacą za parkowanie – pewnie tyle co w centrum.

Nie spodobał się taki Park&Ride. Nie w Opolu. Tutaj buduję się centra przesiadkowe nie na obrzeżach miasta, tylko w jego centrum. Nawet w ścisłym centrum.

Opowiadanie , że pod Karolinką nie ma w zwiazku z tym miejsca dla klientów to absurd. Istotnie – przy wejściu do galerii trudno znaleźć miejsce.

Jestem na tym parkingu niemal codziennie. Zawsze jest sporo wolnych miejsc, nawet w godzinach szczytu.

Przystanek pod Karolinką obsługiwany jest przez pięć linii autobusowych. Ile miasto planuje linii przy centrum przesiadkowym Opole-Wschód?

Zrozumiałe, że Karolinka chce pieniędzy. To jej parking. Ale władze miasta powinny zadbać o to, by ten  proceder  trwał, bo lepszego centrum przesiadkowego jeszcze nie wymysliły.

Fot melonik

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.