© Tomasz Chabior

26 bramek padło w 23. kolejce IV ligi opolskiej. Dwa spotkania zakończyły się remisem, jedno walkowerem, a większość meczów wygrali goście.

Najmniejszych problemów ze swoimi rywalami nie mieli piłkarze z Krapkowic i Głuszyny. Pierwsi z nich wygrali 4:1 w Paczkowie, a drudzy 3:0 w Strzelcach Opolskich. Spotkanie na szczycie pomiędzy Polonią Nysa a Po-Ra-Wiem Większyce zakończyło się wynikiem aż 4:1 na korzyść nysan.

Ciężkie przeprawy za sobą mają Małapanew Ozimek, która wygrała 3:2 w Namysłowie, i Starowice Dolne, które zwyciężyły w Czarnowąsach dzięki bramce zdobytej w 13. min przez Łukasza Bonara bramce.

Zaskoczenia nie było w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie Chemik pokonał 1:0 KS Krasiejów. O niespodziance nie można mówić także w przypadku starć Skalnika Gracze z Olesnem i Gogolina z Gronowicami. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, a drugi 2:2.

W 23. kolejce. na boisko nie wybiegli piłkarze Unii Kolonowskie, która zgarnęła walkowera za mecz przeciwko LZS Kup. Przypomnijmy – klub z Kup wycofał się z seniorskich rozgrywek w połowie marca.

Wyniki 23. kolejki IV ligi (14 kwietnia 2018):

Sparta Paczków – KS Krapkowice 1:4
Polonia Nysa – Po-Ra-Wie Większyce 4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle – KS Krasiejów 1:0
Piast Strzelce Opolskie – Agroplon Głuszyna 0:3
Start Namysłów – Małapanew Ozimek 2:3
Skalnik Gracze – OKS Olesno 1:1
MKS Gogolin – LZS Gronowice 2:2
Swornica Czarnowąsy – Starowice Dolne 0:1
Unia Kolonowskie – LZS Kup (WALKOWER 3:0, DRUŻYNA WYCOFANA)

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze