Opolska GW zrobiła niecodzienny prezent Arkadiuszowi Wiśniewskiemu, prezydentowi Opola. U progu kolejnej kampanii samorządowej opublikowała materiał z początku pierwszej kampanii, po której „Król wszystkich wsi” zasiadł w opolskim ratuszu. Nie przysporzy mu to raczej zwolenników.

Natomiast dla mnie jest  to pierwszy materiał w opolskiej GW, który dał mi pełną satysfakcję. Od bardzo dawna bowiem w GW o Wiśniewskim jest tylko dobrze. Choćby nie wiem co.

Nie sądzę by „bohater ” tego artykułu był zadowolony z przypomnienia tego parszywego sojuszu. A może wszystko to odbywa sią poza wiedzą GW? Może ktoś ją zhakował? Jeśli tak, to gratuluję celności poczynań. Ponieważ w związku z tym, nie mam pewności, czy artykuł (opatrzony dzisiejszą datą) nie zniknie – zrobiłem screeny, które poniżej publikuję.

Dziękuję profesorowi Kazimierzowi S. Ożogowi za zwrócenie uwagi na to cudeńko.

 

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Dziennikarz, publicysta, dokumentalista (radio, tv, prasa) znany z niekonwencjonalnych nakryć głowy i czerwonych butów. Interesuje się głównie historią, ale w związku z aktualną sytuacją społeczno-polityczną jest to głównie historia wycinanych drzew i betonowanych placów miejskich. Ma już 65 lat, ale jego ojciec dożył 102. Uważa więc, że niejedno jeszcze przed nim.